Kundservice

Ring eller mejla för frågor om prenumerationer, utebliven tidning, premier, adressändringar och andra kundtjänstärenden.

Tel: 08- 454 95 52
Kundservice

 

Redaktion

Eva Nordlinder

Chefredaktör
eva.nordlinder@tidningenhembakat.se

Elin Bäcklund Olsson

Layoutansvarig
elin.olsson@tidningenhembakat.se

Emma Hammenstig

Redaktör – Föräldraledig
emma.hammenstig@tidningenhembakat.se

jonna-karvonen

Jonna Karvonen

Redaktör
jonna.karvonen@tidningenhembakat.se

Anna Nordh

Redaktör
anna.nordh@tidningenhembakat.se

 Fridah Johansson

Webbredaktör
fridah.johansson@bt.bonnier.se

 

 

Tidningen

uppslag-magasin

I Hembakat har vi tagit fasta på bakglädjen så tidningen är perfekt för dig som älskar att baka.
Här finns recepten som alla lyckas med. Härliga bakverk varvas med intressanta reportage.
Du möter människor som brinner för bakning och delar med sig av sina bästa recept.
I Hembakat hittar du också roliga bakprylar, aktuella notiser och en mängd utlottningar.

Annonser

Information kring annonsering hittar du här.